ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Μουντιάλ 2018: Πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα αγώνων.

Μουντιάλ 2018: Πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα αγώνων.
Μουντιάλ 2018: Πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα αγώνων.

Μουντιάλ 2018: Πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα αγώνων.

Όλοι οι ακόλουθοι αγώνες, θα μεταδοθούν από την ΕΡΤ1. Οι αγώνες που θα μεταδοθούν από την ΕΡΤ2 σημειώνονται παρακάτω.

Πέμπτη 14/6

18:00: Ρωσία – Σαουδική Αραβία

Παρασκευή 15/6

15:00: Αίγυπτος – Ουρουγουάη

18:00: Μαρόκο – Ιράν

21:00: Πορτογαλία – Ισπανία

Σάββατο 16/6

13:00: Γαλλία – Αυστραλία

16:00: Αργεντινή – Ισλανδία

19:00: Περού – Δανία

22:00: Κροατία – Νιγηρία

Κυριακή 17/6

15:00: Κόστα Ρίκα – Σερβία

18:00: Γερμανία – Μεξικό

21:00: Βραζιλία – Ελβετία

Δευτέρα 18/6

15:00: Σουηδία – Νότια Κορέα

18:00: Βέλγιο – Παναμάς

21:00: Τυνησία – Αγγλία

Τρίτη 19/6

15:00: Κολομβία – Ιαπωνία

18:00: Πολωνία – Σενεγάλη

21:00: Ρωσία – Αίγυπτος

Τετάρτη 20/6

15:00: Πορτογαλία – Μαρόκο

18:00: Ουρουγουάη – Σ. Αραβία

21:00: Ιράν – Ισπανία

Πέμπτη 21/6

15:00: Δανία – Αυστραλία

18:00: Γαλλία – Περού

21:00: Αργεντινή – Κροατία

Παρασκευή 22/6

15:00: Βραζιλία – Κόστα Ρίκα

18:00: Νιγηρία – Ισλανδία

21:00: Σερβία – Ελβετία

Σάββατο 23/6

15:00: Βέλγιο – Τυνησία

18:00: Νότια Κορέα – Μεξικό

21:00: Γερμανία – Σουηδία

Κυριακή 24/6

15:00: Αγγλία – Παναμάς

18:00: Ιαπωνία – Σενεγάλη

24/6 21:00: Πολωνία – Κολομβία

Δευτέρα 25/6

17:00: Ουρουγουάη – Ρωσία

17:00: Σ. Αραβία – Αίγυπτος

21:00: Ισπανία – Μαρόκο

21:00: Ιράν – Πορτογαλία

Τρίτη 26/6

17:00: Δανία – Γαλλία

17:00: Αυστραλία – Περού

21:00: Νιγηρία – Αργεντινή

21:00: Ισλανδία – Κροατία

Τετάρτη 27/6

17:00: Νότια Κορέα – Γερμανία

17:00: Μεξικό – Σουηδία (ΕΡΤ2)

21:00: Σερβία – Βραζιλία

21:00: Ελβετία – Κόστα Ρίκα (ΕΡΤ2)

Πέμπτη 28/6

17:00: Σενεγάλη – Κολομβία

17:00: Ιαπωνία – Πολωνία (ΕΡΤ2)

21:00: Αγγλία – Βέλγιο

21:00: Παναμάς – Τυνησία (ΕΡΤ2)

Σάββατο 30/6

17:00: Φάση των «16»

21:00: Φάση των «16»

Κυριακή 1/7

17:00: Φάση των «16»

21:00: Φάση των «16»

Δευτέρα 2/7

17:00: Φάση των «16»

21:00: Φάση των «16»

Τρίτη 3/7

17:00: Φάση των «16»

21:00: Φάση των «16»

Παρασκευή 6/7

17:00: Προημιτελικός

21:00: Προημιτελικός

Σάββατο 7/7

17:00: Προημιτελικός

21:00: Προημιτελικός

Τρίτη 10/7

21:00: Ημιτελικός

Τετάρτη 11/7

21:00: Ημιτελικός

Σάββατο 14/7

17:00: Μικρός τελικός

Κυριακή 15/7

18:00: Τελικός

Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

To Top